O NÁS

Firma PT GAS spol. s r. o. se sídlem v Žilině byla založena v roce 2010 jako obchodní společnost zabývající se prodejem a distribucí technických plynů a jejich směsí převážně pro strojírenský průmysl.

Z důvodu rostoucí poptávky po našich službách a produktech z potravinářského, sklářského a ostatního průmyslu, jsme v roce 2012 zahájili výstavbu první soukromé plničky technických plynů na Slovensku.

Strategicky jsme umístnili plničku do Žiliny, protože představuje významný dopravní uzel a zároveň je vstupní branou na český a polský trh. Tím jsme zvýšili firemní konkurenceschopnost.

V současnosti plníme a dodáváme technické plyny stovkám firem z oblasti automobilového průmyslu, stavebnictví, sklářství, těžkého strojírenství, potravinářství či firmám, které se zabývají zpracováním kovů.

Našim primárním cílem je spokojený zákazník, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Usilujeme o uspokojení Vašich požadavků a dbáme na zvyšování kvality námi poskytovaných služeb, které kromě samotného plnění, prodeje a distribuce technických plynů, zahrnují také poradenství, servis zákaznických lahví a prodej svářečského příslušenství.

O spokojenost zákazníků se starají kvalifikovaní obchodní zástupci působící v regionech východního, středního a západního Slovenska a Moravy. V těchto regionech máme vybudovanou síť skladů, které jsou pravidelně zásobovány.

V roce 2014 jsme rozšírili své působení i na území České republiky, konkrétně na Moravu ako PT GAS CZECH s. r. o. Centralní sklad je umístěn v Brně.

Podle Zákona o evidenci tržieb je prodávající povinen vystavit kupijícimu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případe technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

MÁM ZÁJEM O CENOVOU NABÍDKU

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Antispam

Zaškrtněte, kolik má ruka prstů:

     
KONTAKTNÍ ÚDAJE

PT GAS CZECH s.r.o.
Kulkova 4045/8
615 00 Brno – Židenice

ptgas@ptgas.sk
+420 731 234 492

OTEVÍRACÍ HODINY

VÝDEJ NA SKLADĚ
STŘEDA
08.00 h. – 12.00 h.

TELEFONICKÁ EVIDENCE OBJEDNÁVEK/INFO

PONDĚLÍ – PÁTEK
07.00 h. – 15.00 h.

OBĚD
10.30 h. – 11.30 h.